Mistrzostwa Polski Zachodniej i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - 07.03.2020r Nowy Tomyśl.

II miejsce drużynowo na Mistrzostwach Polski Zachodniej oraz Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików z udziałem 230 zawodników z 29 ośrodków.
4 złote i 3 srebrne medale.
Szymon Majewski -2 złote medale wywalczone w konkurencji kumite oraz kata i tym samym zostaje najlepszym zawodnikiem mistrzostw w swojej kategorii,
Sądej Zuzanna - złoto w kumite,
Korczakowski Staś- złoto w kumite,
Majewska Marta -srebro w kata,
Szojda Maria - srebro w kumite,
Gabrychowicz Kasia - srebro w kumite.
Gratulujemy.

Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin - 22.02.2020r Brenno

9 zawodników -14 medali: 8 złotych, 4 srebrne, 2 brązowe.
Niesamowita skuteczność zawodników z LKKK, aż 6 zawodników zdobyło po dwa medale odpowiednio w konkurencji kata oraz kumite, 2 osoby wróciły z 1 medalem i tylko jedna osoba bez medalu.
Drugi turniej w 2020r i kolejne sukcesy zawodników z Lipnowskiego Klubu Kyokushin Karate.

22 lutego w Brennie k/Leszna odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin, w którym wystąpiło 9 zawodników z LKKK zdobywając łącznie 14 medali: 8 złotych, 4 srebrna i 2 brązowe. 2 złote medale wywalczyła Kasia Gabrychowicz w konkurencji kumite juniorek młodszych-50 kg oraz w konkurencji kata, jednocześnie została wyróżniona jako najlepsza zawodniczka turnieju, 2 kolejne złote medale zdobyła Marta Majewska w konkurencji kumite kadetek -40 kg oraz w konkurencji kata, kolejne dwa złote zdobył Bartosz Prażniewski odpowiednio w kumite kadetów młodszych -40 kg oraz w konkurencji kata, kolejny złoty medal przypadł Miłoszowi Zielińskiemu w konkurencji kumite kadetów młodszych -30 kg oraz brązowy medal w konkurencji kata, ósmy złoty medal dla drużyny wywalczyła Zuzanna Sądej w kumite juniorek młodszych +50 kg oraz zdobyła srebrny medal w konkurencji kata, dwa srebrna medale zdobył Staś Szojda w konkurencji kumite juniorów młodszych -60 kg oraz w konkurencji kata, kolejne srebro wywalczył Adam Świerczyński w kumite chłopców 9-10 lat, ostatni brązowy medal przypadł Małgosi Bigosińskiej w kumite dziewcząt 9-10 lat -40 kg.
Sędzią głównym zawodów był sensei Paweł Olszewski 4 Dan.
Gratulujemy kolejnych sukcesów.

Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin - 15.02.2020r Będzin

15 lutego 2020r w Będzinie wystąpiło 7 zawodników z LKKK zdobywając łącznie 9 medali na Ogólnopolskim Turniej Karate Kyokushin  odpowiednio w konkurencji kata i kumite. Zadowalająca skuteczność naszych zawodników. Na 7 zawodników, aż 6 zdobyło medale. 4 złote, 3 srebrne i 2 brązowe.
2 złote zdobył Szymon Majewski odpowiednio w kumite juniorów -75 kg oraz w konkurencji kata, złoty medal wywalczyła Zuzanna Sądej w kumite juniorek młodszych +50 kg, złoto przypadł również Kasi Gabrychowicz w kumite juniorek młodszych -50 kg, srebrne medale zdobyli: Filip Charyton w kumite kadetów -30 kg, Staś Korczakowski w kumite młodzików -50 kg oraz Bartosz Prażniewski w kumite kadetów -40 kg oraz brązowy w konkurencji kata, brązowy medal w konkurencji kata zdobyła również Kasia Gabrychowicz. W zawodach wystąpiło 211 zawodników z 21 ośrodków z Polski.

Puchar Polski seniorów, juniorów, jun. młodszych, młodzików - 14.12.2019r Włocławek

Szymon Majewski zdobywcą Pucharu Polski w kumite juniorów -65 kg oraz brązowego medalu w konkurencji kata.
Zuzanna Sądej srebrną medalistką Pucharu Polski juniorek młodszych +55 kg.
14 grudnia we Włocławku odbył się Puchar Polski młodzików, juniorów młodszych, juniorów oraz seniorów. Z LKKK wystąpiło 6 zawodników zdobywając 3 medale na jednej z najważniejszych imprez sportowych Polskiego Związku Karate. Na uznanie zasługuje również Maria Szojda, która wygrała dwie walki i przegrała dopiero w trzeciej walce o wejście do strefy medalowej, również Kasia Gabrychowicz w konkurencji kata młodziczek po eliminacjach zajmowała 4 lokatę natomiast w rundzie finałowej nie udało się poprawić tego wyniku (w tej kategorii wystąpiło 49 zawodniczek, więc wejście do finałowej 8 już było nie lada wyzwaniem). Gratulujemy medalistą!!!

Turniej "Carbon Cup" karate Kyokushin- 23.11.2019r Jastrzębie Zdrój.

Świetny występ podopiecznych sensei Pawła Olszewskiego z LKKK. 
23.11.2019r w Jastrzębiu Zdroju odbył się turniej karate Kyokushin "Carbon Cup" z udziałem 360 zawodników z 34 ośrodków. Lipnowski Klub Kyokushin Karate reprezentowało 8 zawodników zdobywając łącznie 3 złote medale, 2 srebrne i 1 brązowy. Dwa złote medale zdobyła Marta Majewska -w kumite kadetek -35 kg oraz w kata, złoty medal w kumite młodziczek -45 kg zdobyła Kasia Gabrychowicz, wygrywając wszystkie walki przed czasem oraz srebrny medal w konkurencji  kata, srebro zdobyła również Angelika Sielczak w konkurencji kata seniorek oraz brązowy medal wywalczył Staś Korczakowski w kumite młodzików -40 kg. To był naprawdę wymagający turniej, najliczniejsze kategorie w konkurencji kata liczyły  po 30-40 zawodników a do rundy finałowej wchodziło 6 zawodników. Tym razem bez medali wrócili :
Sądej Zuzanna, Marysia Szojda i Bartek Prażniewski. 

Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców -16.11.2019r Maków Mazowiecki

SZYMON MAJEWSKI Mistrzem Polski juniorów -65 kg Karate Kyokushin.
Podopieczny sensei Pawła Olszewskiego z Lipnowskiego Klubu Kyokushin Karate po raz kolejny na najwyższym stopniu podium. Tym razem Szymon zdobył tytuł Mistrza Polski juniorów -65 kg w Makowie Mazowieckim 16.11.2019r. Zdobycie tytułu to jedno a obrona i powtórzenie tego wyczynu to dopiero sztuka i nam się to udało. To 4 tytuł Mistrza Polski. Drugi z rzędu w kategorii juniorów i wcześniej dwa tytuły z rzędu Mistrzostw Polski juniorów młodszych. Tuż przed mistrzostwami, tydzień wcześniej Szymon szlifował swoją formę na zgrupowaniu w Niemczech.
Trzy  tygodnie temu Szymon zdobył w Portugalii Wicemistrzostwo Europy teraz zdobył Mistrzostwo Polski a już za trzy tygodnie Puchar Polski młodzików, juniorów młodszych, juniorów oraz seniorów i tu też będziemy bronić tytułu w juniorach.
Na Pucharze Polski wystąpi 8 naszych zawodników obsadzając wszystkie kategorie wiekowe. Wystąpi reprezentacja klubu. Cała grupa to czołowi zawodnicy w Polsce.

Designed by Maltoron 
Copyright © 2012-2020