Puchar Polski seniorów, juniorów, jun. młodszych, młodzików - 14.12.2019r Włocławek

Szymon Majewski zdobywcą Pucharu Polski w kumite juniorów -65 kg oraz brązowego medalu w konkurencji kata.
Zuzanna Sądej srebrną medalistką Pucharu Polski juniorek młodszych +55 kg.
14 grudnia we Włocławku odbył się Puchar Polski młodzików, juniorów młodszych, juniorów oraz seniorów. Z LKKK wystąpiło 6 zawodników zdobywając 3 medale na jednej z najważniejszych imprez sportowych Polskiego Związku Karate. Na uznanie zasługuje również Maria Szojda, która wygrała dwie walki i przegrała dopiero w trzeciej walce o wejście do strefy medalowej, również Kasia Gabrychowicz w konkurencji kata młodziczek po eliminacjach zajmowała 4 lokatę natomiast w rundzie finałowej nie udało się poprawić tego wyniku (w tej kategorii wystąpiło 49 zawodniczek, więc wejście do finałowej 8 już było nie lada wyzwaniem). Gratulujemy medalistą!!!

Turniej "Carbon Cup" karate Kyokushin- 23.11.2019r Jastrzębie Zdrój.

Świetny występ podopiecznych sensei Pawła Olszewskiego z LKKK. 
23.11.2019r w Jastrzębiu Zdroju odbył się turniej karate Kyokushin "Carbon Cup" z udziałem 360 zawodników z 34 ośrodków. Lipnowski Klub Kyokushin Karate reprezentowało 8 zawodników zdobywając łącznie 3 złote medale, 2 srebrne i 1 brązowy. Dwa złote medale zdobyła Marta Majewska -w kumite kadetek -35 kg oraz w kata, złoty medal w kumite młodziczek -45 kg zdobyła Kasia Gabrychowicz, wygrywając wszystkie walki przed czasem oraz srebrny medal w konkurencji  kata, srebro zdobyła również Angelika Sielczak w konkurencji kata seniorek oraz brązowy medal wywalczył Staś Korczakowski w kumite młodzików -40 kg. To był naprawdę wymagający turniej, najliczniejsze kategorie w konkurencji kata liczyły  po 30-40 zawodników a do rundy finałowej wchodziło 6 zawodników. Tym razem bez medali wrócili :
Sądej Zuzanna, Marysia Szojda i Bartek Prażniewski. 

Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców -16.11.2019r Maków Mazowiecki

SZYMON MAJEWSKI Mistrzem Polski juniorów -65 kg Karate Kyokushin.
Podopieczny sensei Pawła Olszewskiego z Lipnowskiego Klubu Kyokushin Karate po raz kolejny na najwyższym stopniu podium. Tym razem Szymon zdobył tytuł Mistrza Polski juniorów -65 kg w Makowie Mazowieckim 16.11.2019r. Zdobycie tytułu to jedno a obrona i powtórzenie tego wyczynu to dopiero sztuka i nam się to udało. To 4 tytuł Mistrza Polski. Drugi z rzędu w kategorii juniorów i wcześniej dwa tytuły z rzędu Mistrzostw Polski juniorów młodszych. Tuż przed mistrzostwami, tydzień wcześniej Szymon szlifował swoją formę na zgrupowaniu w Niemczech.
Trzy  tygodnie temu Szymon zdobył w Portugalii Wicemistrzostwo Europy teraz zdobył Mistrzostwo Polski a już za trzy tygodnie Puchar Polski młodzików, juniorów młodszych, juniorów oraz seniorów i tu też będziemy bronić tytułu w juniorach.
Na Pucharze Polski wystąpi 8 naszych zawodników obsadzając wszystkie kategorie wiekowe. Wystąpi reprezentacja klubu. Cała grupa to czołowi zawodnicy w Polsce.

Zgrupowanie karate - 8-10.11.2019r Niemcy (Hamburg)

W dniach 9-10 listopada 2019r w Niemczech odbyło się seminarium karate zorganizowane przez Niemiecką Organizację KWF.   Na zaproszenie sensei Janusz Konieczko z Hamburga zawodnicy naszego klubu wzięli udział w tym zgrupowaniu. W seminarium uczestniczyło blisko 50 osób. W piątek nasi zawodnicy zwiedzali Hamburg a już w sobotę przez cały dzień odbywały się 2 godzinne zajęcia karate. Między zajęciami były zaledwie 15 minutowe przerwy. Wieczorem kolacja w restauracji, następnie najstarsi korzystali z sauuny a młodsi adepci mieli możliwość obejrzeć projekcję filmów z sosei Masutatsu Oyamą. W niedziele odbyły się rano zajęcia kata i powrót do Polski. Zajęcia prowadził sensei Janusz Konieczko 4 Dan oraz sensei Paweł Olszewski 4 Dan.

Mistrzostwa Europy - 25-26.10.2019r Vila De Conte k/Porto Portugalia

W dniach 25-26 października b.r. w miejscowości Vila do Conde k/Porto w Portugalii odbyły się 33. Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin (KWF). W barwach reprezentacji Polski z Lipnowskiego Klubu Kyokushin Karate wystąpili Sempai Szymon Majewski w konkurencji kumite juniorów -70 kg oraz sensei Paweł Olszewski w konkurencji kata seniorów. Ogromnym sukcesem było zdobycie przez Szymona tytułu wicemistrza Europy. Szymon stoczył 5 pojedynków. Pierwszą walkę repasażową wygrał z zawodnikiem z Bułgarii o wejście do szesnastki, drugą z zawodnikiem z Francji wygrywając zdecydowanie przez uzyskanie wazari (0,5 pkt), trzecią po trzech dogrywkach z kolejnym zawodnikiem z Bułgarii, czwartą z Norwegiem oraz 5 finałową walkę stoczył z zawodnikiem z Holandii przegrywając dopiero po dogrywce.

Ogólnopolski Turniej Young Oyama's Cup -19.10.2019r Bydgoszcz

Brawurowe zwycięstwo zawodników z Lipna na turnieju Young Oyama's Cup w Bydgoszczy, zaledwie 11 zawodników z LKKK i zdobyte II miejsce drużynowo.
Nasi zawodnicy zdobyli 7 złotych medali, 2 srebrne i 3 brązowe i to właśnie przełożyło się na wynik drużyny.
W zawodach wystąpiło 271 zawodników z 25 ośrodków z Polski i Rosji. Wyniki naszych zawodników:
Szymon Majewski 2 złote medale w konkurencji kata oraz kumite - junior,
Katarzyna Gabrychowicz złoto w kumite i srebro w kata - młodziczka,
Marta Majewska złoto w kumite i srebro w kata - kadetka,
Zuzanna Sądej złoto w kumite - juniorki młodsze
Bartek Prażniewski złoto w kumite, brąz w kata - kadet,
Marysia Szojda brąz w kumite - młodziczka,
Małgosia Bigosińska złoto w kata - kadetka młodsza
Klaudia Mikołajczyk brąz w kumite - kadetka.
Z LKKK wystąpili również; Filip Charyton w kata i kumite, Miłosz Zieliński w kata i kumite wygrywając pierwszą walkę oraz Wiktoria Ziomkowska wystąpiła w kata.
Ogromne gratulacje dla zawodników!

Designed by Maltoron 
Copyright © 2012-2019