Mistrzostwa Makroregionu Zachodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - 09.03.2019r Resko

9 medali naszych zawodników zdobytych podczas Mistrzostw Makroregionu Zachodniego oraz Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, które odbyły się 09.marca 2019r w Resku z udziałem 238 zawodników z 31 klubów.
4 złote, 3 srebrne i 2 brązowe to dorobek podopiecznych sensei Pawła Olszewskiego.
Wyniki:
Kasia Gabrychowicz złoto w kumite młodziczek -40 kg, srebro w kata oraz brąz w kumite WKF.
Szymon Majewski złoto w kumite juniorów -65 kg oraz złoto w kumite WKF.
Sądej Zuzanna złoto w kumite juniorek mł. -55 kg.
Szojda Staś srebro w kata oraz brąz w kumite młodzików -50 kg.
Korczakowski Stanisław srebro w kumite młodzików -45 kg.
Gratulujemy!!!

Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin- 02.03.2019r Będzin

Złoty medal Marty Majewskiej w kata dziewcząt 10-11 lat i brązowy w kumite (walki) -40 kg oraz srebrny medal w kata seniorów sensei Pawła Olszewskiego podczas Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin, który odbył się 02 marca 2019r w Będzinie.
W zawodach wystąpiło ponad 270 zawodników z 27 klubów z Polski. W zawodach brali udział również Filip Charyton, Miłosz Zieliński oraz Bartek Prażniewski, którzy tym razem nie stanęli na podium.

Puchar Polski seniorów, juniorów, jun. młodszych, młodzików - 08.12.2018r Szczecinek

Szymon Majewski po raz kolejny zdobywcą Pucharu Polski Juniorów w kumite -60 kg.
08.12.2018r w Szczecinku odbył się Puchar Polski seniorów, juniorów, juniorów młodszych oraz młodzików z udziałem blisko 400 zawodników z kraju. Z LKKK wystąpiło 4 zawodników: Szymon Majewski, który został zwyciężcą wśród juniorów w kumite -60 kg, Sądej Zuzanna i Kasia Gabrychowicz wygrały swoje walki eliminacyjne w śród młodziczek i w ćwierćfinale obie zawodniczki przegrały po wyrównanych dogrywkach ocietrając się o wejście do strefy medalowej. Tu zabraklo troszkę szczęścia. W śród seniorek w kumite -60 kg wystąpiła Angelika Sielczak, która tym razem uległa przeciwniczce po wyrównanej walce. Gratulujemy!!!

Międzynarodowy Turniej Karate "Kyokushin Challenge 2018" - 24.11.2018r Szczecin

8 finałów i tylko jeden przegrany- tego jeszcze nie było!!!
7 złotych i 1 srebrny medal to dorobek podopiecznych sensei Pawła Olszewskiego z Lipnowskiego Klubu Kyuokuishin Karatepodczas Międzynarodowego Turnieju Karate "Kyokushin Challenge 2018", który odbył się 24.11.2018r w Szczecinie w konkurencji kumite (walk) z udziałem 333 zawodników.
Złoto wywalczyli:
Klaudia Mikołajczyk, Marta Majewska, Zuza Sądej, Filip Charyton, Bartosz Prażniewski, Staś Korczakowski i Szymon Majewski.
Srebro wywalczył Marysia Szojda, która walkę finałową stoczyła na najwyższym poziomie.
Klub zajął IV miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców - 10.11.2018r Ełk.

10 listopada 2018 odbyły się w Ełku Mistrzostwa Polski Kyokushin Młodzieżowców i Juniorów, z udziałem 192 zawodników reprezentujących 65 klubów. Otwarcia dokonał Wiceprezydent Miasta. Sędzią głównym był shihan Andrzej Drewniak. Nasz klub reprezentowali - Szymon Majewski, który został Mistrzem Polski Juniorów w kumite -60 kg oraz Angelika SIelczak, która zdobyła brązowy medal Mistzrostw Polski Młodzieżowców w kumite -60 kg. Gratulujemy!!!

III Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin "Oyama"s Cup" 27.10.2018r Bydgoszcz

27.10.2018r w Bydgoszczy odbył się III Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Oyama"s Cup, w którym wystartowało 254 zawodników z 24 ośrodków w konkurencji kumite (walki). Z LKKK wystąpiło 9 zawodników zdobywając łącznie 6 medali i tym samym 4 miejsce drużynowo. Złoty medal wywalczył: Szymon Majewski w kumite juniorów -60 kg i Bartosz Prażniewski w kumite chłopców 9 lat -35 kg, srebrne medale zdobyli: Marta Majewska w kumite dziewcząt 10-11 lat - 35 kg i Zuzanna Sądej w kumite młodziczek +50 kg, brązowe medale zdobyli: Staś Korczakowski w kumite chłopców 10-11 lat -45 kg oraz Marysia Szojda w kumite dziewcząt 10-11 lat -35 kg. Z LKKK wystąpili również Staś Szojda, Wiktoria Mikołajczyk oraz Wiktoria Ziomkowska którzy przegrali swoje walki. Organizatorem był Bydgoski Klub Kyokushin Karate prowadzony przez sensei Jarosława Remusa 3 Dan.