Instytucje wspierające klub w 2019r

W 2019r Lipnowski Klub Kyokushin Karate wspierany jest przez:  Zarząd LKKK serdecznie dziękuje za wspieranie sportu przyznając dotacje na te cele.

Zapisy na sezon 2019/20

UWAGA!!!

Rozpoczynamy nabór do wszystkich sekcji:  

- Karate Kyokushin, Grappling, Thai Boxing, K-1 (dzieci od lat 4, młodzież, dorośli) 

 - Fitness, Pilates (min 15 lat) 

- Odważniki Kettlebell (min. 15 lat)   

    

Zapisy podczas zebrania organizacyjnego dla wszystkich sekcji odbędzie się 26 sierpnia 2019r (poniedziałek) godz. 18.00 w Centrum Rozwoju Sportu i Rekreacji w Lipnie ul. Kościuszki 22, Ip. tel. 608 550 031

Obóz letni dzieci i młodzieży- 01.11.07.2019r Pogorzelica

Młodzi adepci z Lipnowskiego Klubu Kyokushin Karate wraz z zaprzyjaźnionymi klubami z Nowej Soli i Leszna przez blisko pierwsze dwa tygodnia lipca spędzili czas na obozie sportowo - rekreacyjnym w Pogorzelicy. 
Ten obóz zdecydowanie można uznać za wyjątkowy a to wszystko dzięki świetnej atmosferze i wspaniałej zabawie, która towarzyszyła nam cały czas a także dzięki nowym znajomościom, które powstały między uczestnikami obozu. 
Prawie każdego dnia uczestnicy musieli mierzyć się z 4. treningami dziennie. 
W szczególności grupa dzieci z najwyższymi stopniami (żółte pasy) licząca prawie 30 osób wszystkie swoje treningi miała pod kątem kumite Oprócz ciężkich treningów nie zabrakło dyskotek, zabaw, wycieczek m.in. do aquaparku w Koszalinie, wizyty magika oraz wielu innych atrakcji. 
Wszyscy Karateka, którzy pierwszy raz brali udział w obozie musieli przejść prawdziwy chrzest na Samuraja. 
Organizatorem obozu był Nowosolski Klub Karate Kyokushin, kierownikiem sensei Paweł Olszewski 4 Dan z naszego klubu , opiekunami: sensei Waldemar Leśniewski 3 Dan Nowa Sól, sensei Andrzej Czarnecki 2 Dan Nowa Sól, sensei Sandra Prałat 2 Dan Leszno, sempai Angelika Sielczak 1 Kyu Lipno, sempai Maria Pełczyk 2 Kyu Leszno.
Serdeczne podziękowania za wspólny obóz składamy zaprzyjaźnionym klubom z Leszna i Nowej Soli.

46. Wschodnioeuropejski obóz letni - 18-21.07.2019r Kraków

W dniach 18-21 lipca na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie odbył się 46. Wschodnioeuropejski Obóz Letni z udziałem 270 uczestników z Serbii, Rosji, Niemiec, Izraela, Turcji oraz Polski. Obóz prowadzony był przez prezydenta Światowej Organizacji Kyokushin World Federation Shihan Antonio Pinero 9 Dan z Hiszpanii oraz szefa Stanów Zjednoczonych KWF Shihan Leszka Samitowskiego. Nasz klub reprezentowali: Sensei Paweł Olszewski, sempai Angelika Sielczak, Szymon Majewski, Weronika Zdrojewska i Sebastian Lamka. 
Podczas obozu pozytywnie egzamin na stopień mistrzowski 1 Dan zaliczyła Angelika Sielczak oraz na 2 Kyu Szymon Majewski.    Upragniony czarny pas - 1 Dan uzyskała Angelika Sielczak, instruktor w LKKK, fizjoterapeutka.
Niektórym się wydaje, że zdobycie stopnia mistrzowskiego to już wszystko a tak naprawdę to początek nowej drogi.  

Gratulujemy !!!

Turniej Kyokushin Challenge 2019 -15.06.2019r Szczecin

15.06.2019r w Szczecinie odbył się Turniej Kyokushin Challenge 2019 w konkurencji kumite z udziałem 280 zawodników z 15 ośrodków z Polski. 
Nasz klub reprezentowało 7 zawodników zdobywając 5 medali: 4 złote i 1 srebrny.
Złoto zdobyli: Klaudia Mikołajczyk w kumite dziewcząt 10 lat  -35 kg, Marta Majewska w kumite dziewcząt 11 lat -40 kg, Kasia Gabrychowicz w kumite kadetek -40 kg, Bartosz Prażniewski w kumite chłopców 10 lat -35 kg oraz srebrny medal wywalczył Filip Charyton w kumite chłopców 9 lat -30 kg. 
W roli sędziego wystąpili sensei Paweł Olszewski oraz sempai Angelika Sielczak.
Gratulujemy!!!

Mistrzostwa Województwa Lubuskiego - 01.06.2019r Kożuchów

01 czerwca odbyły się w Kożuchowie Mistrzostwa województwa lubuskiego, które  zdominowane zostały przez zawodników Lipnowskiego Klubu Kyokushin Karate. Po raz kolejny zawodnicy LKKK pokazali że są najlepsi.
11 zawodników podopiecznych sensei Pawła Olszewskiego - 4 Dan  wystąpiło podczas kolejnych Mistrzostw w Kożuchowie zdobywając łącznie 11 medali i tym samym 2 miejsce drużynowo.
6 złotych, 3 srebrne i 2 brązowe.
2 złote medale zdobyła Kasia Gabrychowicz w kumite i kata młodziczek, złoty medal medal wywalczyła Klaudia Mikołajczyk w kumite kadetek, złoty medal wywalczył również Szymon Górczyński w kumite kadetów, złoty medal w kumite zdobył Bartosz Prażniewski oraz brązowy w kata kadetów, kolejny złoty medal wywalczył Szymon Majewski w kumite juniorów i brązowy w kata, 2 srebrne medale zdobyła Marta Majewska w kata i kumite kadetek oraz srebrny medal wywalczył Staś Szojda w kumite młodzików. 

Designed by Maltoron 
Copyright © 2012-2019