Turniej Kyokushin Challenge 2019 -15.06.2019r Szczecin

15.06.2019r w Szczecinie odbył się Turniej Kyokushin Challenge 2019 w konkurencji kumite z udziałem 280 zawodników z 15 ośrodków z Polski. 
Nasz klub reprezentowało 7 zawodników zdobywając 5 medali: 4 złote i 1 srebrny.
Złoto zdobyli: Klaudia Mikołajczyk w kumite dziewcząt 10 lat  -35 kg, Marta Majewska w kumite dziewcząt 11 lat -40 kg, Kasia Gabrychowicz w kumite kadetek -40 kg, Bartosz Prażniewski w kumite chłopców 10 lat -35 kg oraz srebrny medal wywalczył Filip Charyton w kumite chłopców 9 lat -30 kg. 
W roli sędziego wystąpili sensei Paweł Olszewski oraz sempai Angelika Sielczak.
Gratulujemy!!!

Mistrzostwa Województwa Lubuskiego - 01.06.2019r Kożuchów

01 czerwca odbyły się w Kożuchowie Mistrzostwa województwa lubuskiego, które  zdominowane zostały przez zawodników Lipnowskiego Klubu Kyokushin Karate. Po raz kolejny zawodnicy LKKK pokazali że są najlepsi.
11 zawodników podopiecznych sensei Pawła Olszewskiego - 4 Dan  wystąpiło podczas kolejnych Mistrzostw w Kożuchowie zdobywając łącznie 11 medali i tym samym 2 miejsce drużynowo.
6 złotych, 3 srebrne i 2 brązowe.
2 złote medale zdobyła Kasia Gabrychowicz w kumite i kata młodziczek, złoty medal medal wywalczyła Klaudia Mikołajczyk w kumite kadetek, złoty medal wywalczył również Szymon Górczyński w kumite kadetów, złoty medal w kumite zdobył Bartosz Prażniewski oraz brązowy w kata kadetów, kolejny złoty medal wywalczył Szymon Majewski w kumite juniorów i brązowy w kata, 2 srebrne medale zdobyła Marta Majewska w kata i kumite kadetek oraz srebrny medal wywalczył Staś Szojda w kumite młodzików. 

Międzynarodowy Turniej o Puchar Solny -11.05.20194 Wieliczka

Kolejne zwycięstwa odnotowali zawodnicy z LKKK!!!
W sobotę 11 maja 2019r w Wieliczce odbył się Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin z udziałem blisko 350 zawodników z 43 ośrodków z Polski, Niemiec, Czech i Rumunii. Z podopiecznych sensei Pawła Olszewskiego z Lipnowskiego Klubu Kyokushin Karate wystąpiło 6 zawodników zdobywając łącznie 4 medale. Złoty medal wywalczyła Marta Majewska w konkurencji kata kadetek oraz srebrny w kumite - 35 kg, srebrny medal wywalczyła również Kasia Gabrychowicz w konkurencji kata młodziczek i brązowy medal w konkurencji kata dziewcząt 8-9 lat zajęła Małgosia Bigosińska. Z LKKK podczas Międzynarodowego turnieju sędziowali sensei Paweł Olszewski oraz Angelika Sielczak.

46. Mistrzostwa Polski Seniorów Karate Kyokushin -27.04.2019r Lipno

27 kwietnia 2019r w hali widowiskowo -sportowej w Lipnie, powiecie lipnowskim odbyły się 
46. Mistrzostwa Polski Seniorów Karate Kyokushin.
To wydarzenie niewątpliwie przejdzie do historii. Najważniejsza impreza sportowa rozgrywana w kraju z ramienia Polskiego Związku Karate, który przyznał organizację Lipnowskiemu Klubowi Kyokushin Karate prowadzonemu przez sensei Pawła Olszewskiego 4 Dan..
Organizatorem był również Powiat Lipnowski, który w porozumieniu z LKKK wspólnie podjęli się organizacji najważniejszej imprezy sportowej. 
Patronat honorowy przyjął Starosta Lipnowski Pan Krzysztof Baranowski oraz Polski Komitet Olimpijski.
Oficjalnego otwarcia dokonał Starosta Lipnowski Pan Krzysztof Baranowski, gościem specjalnym był szef Niemieckiej Organizacji Kyokushin World Federation sensei Janusz Konieczko 4 Dan z Hamburga, który przybył na zaproszenie prezesa Lipnowskiego Klubu Kyokushin Karate Pana Pawła Olszewskiego. Swój głos podczas ceremonii otwarcia zabrali: sekretarz generalny Światowej Organizacji Kyokushin World Federation Shihan Andrzej Drewniak 9 Dan, prezes Polskiego Związku Karate, członek zarządu Polskiego Komitetu Olimpijskiego Pan Maciej Sokołowski oraz Burmistrz Miasta Lipna Pan Paweł Banasik.
Walki odbyły się w pełno-kontaktowej formule w 6 kategoriach wagowych mężczyzn oraz 4 kategoriach kobiet.
W Mistrzostwach udział wzięło 125 zawodników z 58 ośrodków z Polski.
46. Mistrzostwa Polski Seniorów Karate Kyokushin finansowane były z budżetu Powiatu Lipnowskiego.

Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Sari Cup 2019 - 13.04.2019r Żory

Lipnowscy karatecy znów górą!!!
II miejsce drużynowo dla Lipnowskiego Klubu Kyokushin Karate.
13 kwietnia 2019r w Żorach odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Sari Cup 2019, w którym uczestniczyło ponad 360 zawodników z 34 ośrodków z Polski, Czech i Austrii.
Podopieczni sensei Pawła Olszewskiego z LKKK zdobyli 9 medali: 5 złotych, 3 srebrne i 1 brązowy. Dwa złote medale wywalczyła Katarzyna Gabrychowicz w kumite młodziczek -45 kg oraz w konkurencji kata, dwa złote również zdobyła Marta Majewska w kumite kadetek -35 kg oraz w konkurencji kata, złoty medal zdobył również Szymon Majewski w kumite juniorów -65 kg wygrywając wszystkie walki przed czasem oraz srebrny medal w konkurencji kata, srebrny medal wywalczył Bartosz Prażniewski w kumite -35 kg kadetów oraz srebrny medal zdobyła Zuzanna Sądej w kumite + 50 kg, brązowy medal przypadł Marii Szojda w kumite młodziczek -45 kg.         Gratulujemy!!!

46.Mistrzostwa Polski Seniorów Karate Kyokushin

27 kwietnia 2019r w Lipnie odbędzie się najważniejsza impreza sportowa rozgrywana w kraju z ramienia Polskiego Związku Karate, który przyznał organizację tych Mistrzostw Lipnowskiemu Klubowi Kyokushin Karate kierowanego przez sensei Pawła Olszewskiego 4 dan. Oprócz LKKK organizatorem jest też Powiat Lipnowski. To ogromne wyróżnienie dla klubu i zarazem ogromne wyzwanie. Mistrzostwa odbędą się w hali widowiskowo-sportowej przy LO w Lipnie. Rozpoczęcie zawodów godz.10.00, oficjalne otwarcie godz.13.00. Wstęp na mistrzostwa wolny. Zawody odbędą się w kategorii kumite mężczyzn -65 kg, -70 kg, -75 kg, -80 kg, -90 kg, +90 kg oraz kobiet -55 kg, -60 kg, -65 kg,+65 kg. Walki będą się toczyć na dwóch polach. Natomiast 10 finałów odbędzie się na głównej scenie na podwyższeniu 1m o wymiarach 10x10 przy oświetleniu z jupiterów mocowanych przy scenie oraz efektach specjalnych. Patronat honorowy objął Polski Komitet Olimpijski oraz Starosta Lipnowski Krzysztof Baranowski. Patronat medialny: Gazeta Pomorska, CLI, Tygodnik Lipnowski oraz portal TerazLipno.pl. Zawody będą transmitowana na żywo pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=PR6RaMReW-o                             

46. Mistrzostwa Polski Seniorów Karate Kyokushin finansowane z budżetu Powiatu Lipnowskiego.

 

 
    
   
   
   

Designed by Maltoron 
Copyright © 2012-2019