Międzynarodowy Puchar Karate Kyokushin - 5.10.2019r Sieradz

Rewelacyjne rozpoczęcie sezonu zawodników  Lipnowskiego Klubu Kyokushin Karate.
W minioną sobotę (5 października) 10 medali zdobyli podopieczni sensei Pawła Olszewskiego podczas Międzynarodowego  Pucharu Karate Kyokushin w Sieradzu. To pierwszy start w tym sezonie.
W zawodach uczestniczyło ponad  200 zawodników z Francji, Holandii, Irlandii, Czech oraz Polski.
Zawodnicy Lipnowskiego Klubu Kyokushin Karate zdobyli 4 złote medale, 1 srebrny i 5 brązowych oraz uplasowali się na 4 pozycji w klasyfikacji drużynowej na 30 ekip ze stratą zaledwie 1 pkt. do 3 miejsca.. Złoto zdobyli: Kasia Gabrychowicz w konkurencji kata, Marta Majewska w konkurencji kata, Szymon Majewski w konkurencji kumite i Staś Korczakowski w konkurencji kumite. Srebro zdobyła Marysia Szojda w konkurencji kumite. Brązowe medale przypadły: Zuzanna Sądej w konkurencji kumite, drugi medal dla Kasi Gabrychowicz w konkurencji kumite, Szymon Majewski w konkurencji kata to tez drugi medal dla Szymona, Małgosia Bigosińska w konkurencji kata oraz Bartek Prażniewski również w konkurencji kata.
Już za dwa tygodnie kolejny sprawdzian  przed nami a kilka dni później zawodnicy nasi lecą do Portugalii na Mistrzostwa Europy.
Gratulujemy!!!

Designed by Maltoron 
Copyright © 2012-2020