Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców -16.11.2019r Maków Mazowiecki

SZYMON MAJEWSKI Mistrzem Polski juniorów -65 kg Karate Kyokushin.
Podopieczny sensei Pawła Olszewskiego z Lipnowskiego Klubu Kyokushin Karate po raz kolejny na najwyższym stopniu podium. Tym razem Szymon zdobył tytuł Mistrza Polski juniorów -65 kg w Makowie Mazowieckim 16.11.2019r. Zdobycie tytułu to jedno a obrona i powtórzenie tego wyczynu to dopiero sztuka i nam się to udało. To 4 tytuł Mistrza Polski. Drugi z rzędu w kategorii juniorów i wcześniej dwa tytuły z rzędu Mistrzostw Polski juniorów młodszych. Tuż przed mistrzostwami, tydzień wcześniej Szymon szlifował swoją formę na zgrupowaniu w Niemczech.
Trzy  tygodnie temu Szymon zdobył w Portugalii Wicemistrzostwo Europy teraz zdobył Mistrzostwo Polski a już za trzy tygodnie Puchar Polski młodzików, juniorów młodszych, juniorów oraz seniorów i tu też będziemy bronić tytułu w juniorach.
Na Pucharze Polski wystąpi 8 naszych zawodników obsadzając wszystkie kategorie wiekowe. Wystąpi reprezentacja klubu. Cała grupa to czołowi zawodnicy w Polsce.