Turniej "Carbon Cup" karate Kyokushin- 23.11.2019r Jastrzębie Zdrój.

Świetny występ podopiecznych sensei Pawła Olszewskiego z LKKK.
23.11.2019r w Jastrzębiu Zdroju odbył się turniej karate Kyokushin "Carbon Cup" z udziałem 360 zawodników z 34 ośrodków. Lipnowski Klub Kyokushin Karate reprezentowało 8 zawodników zdobywając łącznie 3 złote medale, 2 srebrne i 1 brązowy. Dwa złote medale zdobyła Marta Majewska -w kumite kadetek -35 kg oraz w kata, złoty medal w kumite młodziczek -45 kg zdobyła Kasia Gabrychowicz, wygrywając wszystkie walki przed czasem oraz srebrny medal w konkurencji  kata, srebro zdobyła również Angelika Sielczak w konkurencji kata seniorek oraz brązowy medal wywalczył Staś Korczakowski w kumite młodzików -40 kg. To był naprawdę wymagający turniej, najliczniejsze kategorie w konkurencji kata liczyły  po 30-40 zawodników a do rundy finałowej wchodziło 6 zawodników. Tym razem bez medali wrócili :
Sądej Zuzanna, Marysia Szojda i Bartek Prażniewski.