2022.05.28 Kożuchów, Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego

Złoto:
  • Kasia Gabrychowicz w kumite juniorek -55kg
  • Kasia Gabrychowicz w kata juniorek
  • Zuza Sądej w kumite juniorek +60kg
  • Bartosz Prazniewski w kumite młodzików
  • Ariel Kaliński w kumite masters
Srebro:
  • Staś Szojda w kata juniorow.
Brąz:
  • Nikola Wolman w kumite bez kontaktu
  • Natalia Bylicka w kumite lekki kontakt
  • Natalia Kwiatkowska w kata dziewcząt 8-9lat.

2022.05.07 Będzin, Ogólnopolski Turniej Karate

Złoto:
  • Majewska Marta - w kumite juniorek młodszych - 50 kg
  • Gabrychowicz Katarzyna - w kumite juniorek +55 kg
  • Szojda Stas - w kata juniorów
Srebro:
  • Majewska Marta - w kata juniorek młodszych
  • Prazniewski Bartosz - w kumite młodzików
  • Prazniewski Bartosz - w kata młodzików
Brąz:
  • Gabrychowicz Katarzyna - w kata juniorek
  • Szojda Stas - w kumite juniorów
  • Szojda Maria - w kumite juniorek młodszych - 50 kg

2022.04.09 Brenno, IV Ogólnopolski Turniej Karate

złoto:
  • Kasia Gabrychowicz w kumite juniorek - 55 kg
  • Kasia Gabrychowicz w kata juniorek
  • Wiktoria Deduńska w kumite kadetek + 40 kg
  • Natalia Kwiatkowska w kata dziewcząt do lat 9
 
srebro:
  • Zuzanna Sądej w kumite juniorek + 55 kg
 
brąz:
  • Staś Szojda w kumite juniorów - 60 kg
  • Staś Szojda w kata juniorów
  • Amelia Lisiecka  w kumite kadetek - 40 kg

2022.03.12 Drawsko Pomorskie, Mistrzostwa Polski Zachodniej i Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

złoto:
  • Sadej Zuza - w kumite juniorek +60 kg
  • Majewski Szymon - w kumite seniorów -70 kg
  • Majewska Marta - w kumite juniorek młodszych - 50 kg
srebro:
  • Sielczak Angelika - w kata seniorek
  • Gabrychowicz Katarzyna - w kumite juniorek -55 kg
  • Gabrychowicz Katarzyna - kata juniorek
  • Szojada Maria - w kumite juniorek młodszych - 50 kg
  • Szojda Stas - w kumite juniorów - 60 kg
  • Prazniewski Bartosz - w kumite mlodzikow - 60 kg.
brąz:
  • Majewski Szymon - w kata seniorów
  • Majewska Marta - w kata juniorek
 

2021.10.30 Jastrzębie Zdrój, Międzynarodowy Turniej Carbon Cup

złoto

  • Kasia Gabrychowicz - kata juniorek młodszych
  • Kasia Gabrychowiczoraz - kumite juniorek młodszych -50 kg.
  • Marta Majewska - kumite młodziczek -45 kg
  • Zuzanna Sądej - kumite juniorek +60 kg

srebro

  • Staś Szojda - kumite juniorów młodszych - 60 kg
  • Marysia Szojda - kumite juniorek młodszych -50 kg

brąz

  • Marta Majewska - kata młodziczek 
  • Staś Szojda - kata juniorów młodszych,
  • Angelika Sielczak - kumite seniorek open.

2021.06.23 Żory, Sari Cup

złoto
  • Majewska Marta  kumite młodziczek oraz srebro w kata,
  • Gabrychowicz Katarzyna kata juniorek młodszychi srebro w kumite juniorek młodszych,
  • Korczakowski Stanisław kumite juniorów młodszych,

srebro

  • Majewska Marta  kata młodziczek,
  • Gabrychowicz Katarzyna kumite juniorek młodszych,
  • Sielczak Angelika kata seniorek,
  • Sądej Zuzanna kumite juniorek,
  • Prażniewski Bartosz srebro kumite młodzików,
  • Szojda Stanisław srebro kumite juniorów młodszych oraz brąz w kata,

brąz

  • Bigosińska Małgorzata kadetek.
  • Szojda Stanisław srebro kata juniorów młodszych
 

2021.05.21 Kożuchów, Otwarte Mistrzostwa woj. Lubuskiego

Złoto
  • Kasia Gabrychowicz - kata i kumite juniorek młodszych
  • Zuzanna Sądej - kumite juniorek
  • Małgosia Bigosinska - kumite kadetek
  • Marta Majewska - kumite młodziczek
Srebro
  • Małgosia Bigosinska - kata kadetek
  • Marta Majewska - kata młodziczek
  • Staś Szojda - kata juniorów młodszych
Brąz
  • Bartosz Prazniewski -kata młodzików
  • Maja Górczyńska - kata kadetek

2021.03.20 Płoty, Mistrzostwa Polski Zachodniej

Złoto
  • Kasia Gabrychowicz w konkurencji kata oraz kumite (walki) juniorek młodszych -50 kg
  • Marta Majewska w konkurencji kumite młodziczek -50 kg
  • Bartek Prażniewski w kumite młodzików -50 kg
Srebro
  • Angelika Sielczak w konkurencji kata seniorek
  • Marta Majewska w konkurencji kata młodziczek
  • Zuza Sądej w konkurencji kumite juniorek +60 kg
  • Staś Korczakowski w konkurencji kumite juniorów młodszych -55 kg
Brąz
  • Szymon Majewski w konkurencji kata oraz kumite seniorów -70 kg

2021.02.13 Brenno, Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin

Złoto
  • Sądej Zuza - w kata juniorek
  • Gabrychowicz Katarzyna - w kata juniorek młodszych
  • Gabrychowicz Katarzyna -w kumite -55kg juniorek młodszych
  • Korczakowski Staś - w kumite -55kg juniorów młodszych
  • Bigosińska Małgosia -  w kata kadetek
Srebro
  • Zuza Sądej- w kumite +55kg juniore
  • Majewska Marta - w kata młodziczek
  • Szojda Staś - w kata juniorów młodszych
  • Prażniewski Bartosz - srebro w kata 
Brąz
  • Maria Szojda - w kumite -45kg juniorek młodszych
  • Prażniewski Bartosz - w kumite -55kg młodzików
  • Bigosińska Małgosia - w kumite +35kg kadetek
  • Szojda Staś - w kumite -60kg juniorów młodszych

2020.11.28 Bydgoszcz, V Turniej Karate Kyokushin Young Oyama"s Cup

Złoto:
  • Szymon Majewski w kumite juniorów -70 kg
  • Szymon Majewski w kata juniorów
  • Bartosz Prażniewski w kumite kadetów +50 kg
  • Marta Majewska w kata młodziczek
Srebro:
  • Zuzanna Sądej w kumite juniorek mł. +55 kg
Brąz:
  • Marta Majewska w w kumite młodziczek - 45 kg
  • Katarzyna Gabrychowicz w kumite juniorek mł. -50 kg

Designed by Maltoron 
Copyright © 2012-2020