2021.05.21 Kożuchów, Otwarte Mistrzostwa woj. Lubuskiego

Złoto
  • Kasia Gabrychowicz - kata i kumite juniorek młodszych
  • Zuzanna Sądej - kumite juniorek
  • Małgosia Bigosinska - kumite kadetek
  • Marta Majewska - kumite młodziczek
Srebro
  • Małgosia Bigosinska - kata kadetek
  • Marta Majewska - kata młodziczek
  • Staś Szojda - kata juniorów młodszych
Brąz
  • Bartosz Prazniewski -kata młodzików
  • Maja Górczyńska - kata kadetek

2021.03.20 Płoty, Mistrzostwa Polski Zachodniej

Złoto
  • Kasia Gabrychowicz w konkurencji kata oraz kumite (walki) juniorek młodszych -50 kg
  • Marta Majewska w konkurencji kumite młodziczek -50 kg
  • Bartek Prażniewski w kumite młodzików -50 kg
Srebro
  • Angelika Sielczak w konkurencji kata seniorek
  • Marta Majewska w konkurencji kata młodziczek
  • Zuza Sądej w konkurencji kumite juniorek +60 kg
  • Staś Korczakowski w konkurencji kumite juniorów młodszych -55 kg
Brąz
  • Szymon Majewski w konkurencji kata oraz kumite seniorów -70 kg

2021.02.13 Brenno, Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin

Złoto
  • Sądej Zuza - w kata juniorek
  • Gabrychowicz Katarzyna - w kata juniorek młodszych
  • Gabrychowicz Katarzyna -w kumite -55kg juniorek młodszych
  • Korczakowski Staś - w kumite -55kg juniorów młodszych
  • Bigosińska Małgosia -  w kata kadetek
Srebro
  • Zuza Sądej- w kumite +55kg juniore
  • Majewska Marta - w kata młodziczek
  • Szojda Staś - w kata juniorów młodszych
  • Prażniewski Bartosz - srebro w kata 
Brąz
  • Maria Szojda - w kumite -45kg juniorek młodszych
  • Prażniewski Bartosz - w kumite -55kg młodzików
  • Bigosińska Małgosia - w kumite +35kg kadetek
  • Szojda Staś - w kumite -60kg juniorów młodszych

2020.11.28 Bydgoszcz, V Turniej Karate Kyokushin Young Oyama"s Cup

Złoto:
  • Szymon Majewski w kumite juniorów -70 kg
  • Szymon Majewski w kata juniorów
  • Bartosz Prażniewski w kumite kadetów +50 kg
  • Marta Majewska w kata młodziczek
Srebro:
  • Zuzanna Sądej w kumite juniorek mł. +55 kg
Brąz:
  • Marta Majewska w w kumite młodziczek - 45 kg
  • Katarzyna Gabrychowicz w kumite juniorek mł. -50 kg

2020.10.24 Żory, Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin

Złoto 

  • Angelika SIelczak w kata seniorek,
  • Kasia Gabrychowicz w kumite juniorek mł. -50 kg
  • Bartek Prażniewski w kumite młodzików +40 kg,

Brąz

  • Kasia Gabrychowicz w konkurencji kata juniorek mł.,
  • Zuza Sądej w kumite juniorek mł. +50 kg
  • Staś Korczakowski w kumite młodzików -50 kg

2020.10.03 Sieradz, Międzynarodowy Puchar Karate Kyokushin

Złoto:
  • Kasia Gabrychowicz - kumite juniorek młodszych -50 kg
  • Kasia Gabrychowicz - kata juniorek młodszych
  • Stanisław Korczakowski - kumite młodzików -50 kg
  • Marta Majewska - kata młodziczek
Srebro:
  • Marta Majewska - kumite młodziczek -50 kg
Brąz:
  • Zuza Sądej - kumite juniorek młodszych -60 kg
  • Staś Korczakowski - kata młodzików
  • Małgosia Bigosińska - kata dziewcząt 9-10 lat

2020.02.22 Brenno, Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin

Złoto

  • Kasia Gabrychowicz - kumite juniorek młodszych-50 kg
  • Kasia Gabrychowicz  - kata juniorek
  • Marta Majewska  - kumite kadetek -40 kg
  • Marta Majewska -  kata kadetów
  • Bartosz Prażniewski - kumite kadetów młodszych -40 kg
  • Bartosz Prażniewski - kata kadetów
  • Miłoszowi Zielińskiemu - kumite kadetów młodszych -30 kg
  • Zuzanna Sądej - kumite juniorek młodszych +50 kg

Srebro

  • Zuzanna Sądej - kata juniorek młodszych
  • Staś Szojda -  konkurencji kumite juniorów młodszych -60 kg
  • Staś Szojda - kata juniorów młodszych
  • Adam Świerczyński  - kumite chłopców 9-10 lat

Brąz

  • Miłosz Zieliński- kata kadetów młodszych
  • Małgosia Bigosińska - kumite dziewcząt 9-10 lat -40 kg.

2020.02.15 Będzin, Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin

Złoto

  • Szymon Majewski - kumite juniorów -75 kg
  • Szymon Majewski - kata juniorów
  • Zuzanna Sądej - kumite juniorek młodszych +50 kg
  • Kasia Gabrychowicz - kumite juniorek młodszych -50 kg

Srebro 

  • Filip Charyton - kumite kadetów -30 kg
  • Staś Korczakowski - kumite młodzików -50 kg
  • Bartosz Prażniewski - kumite kadetów -40 kg

Brąz

  • Bartosz Prażniewski - kata kadetów,
  • Kasia Gabrychowicz - kata juniorek

2019.12.14 Włocławek, Puchar Polski

Złoto

  • Szymon Majewski - kumite juniorów -65 kg

Srebro

  • Zuzanna Sądej - kumite juniorek młodszych +55 kg.

 Brąz 

  •  Szymon Majewski  kata juniorów

2019.11.23 Jastrzębie Zdrój, "Carbon Cup"

Złoto

  • Marta Majewska - kumite kadetek -35 kg
  • Marta Majewska - kata kadetek
  • Kasia Gabrychowicz - kumite młodziczek -45 kg

Srebro

  • Kasia Gabrychowicz - kata młodziczek
  • Angelika Sielczak - kata seniorek

Brąz

  • Staś Korczakowski - kumite młodzików -40 kg. 

2019.10.19 Bydgoszcz, Ogólnopolski Turniej Young Oyama's Cup

Złoto

  • Szymon Majewski -  kumite - junior,
  • Szymon Majewski -  kata - junior,
  • Katarzyna Gabrychowicz -  kumite młodziczek
  • Marta Majewska - kumite kadetek
  • Zuzanna Sądej - kumite  juniorki młodsze
  • Bartek Prażniewski - kumite kadetów
  • Małgosia Bigosińska -  kata kadetek młodszych

Srebro 

  • Katarzyna Gabrychowicz - kata - młodziczek
  • Marta Majewska - kata kadetek,

Brąz

  • Bartek Prażniewski - kata kadetów,
  • Marysia Szojda - kumite młodziczek,
  • Klaudia Mikołajczyk - kumite kadetek.

2019.10.05 Sieradz, Międzynarodowy Puchar Karate Kyokushin

Zloto
  • Kasia Gabrychowicz -  kata młodziczek
  • Marta Majewska - kata kadetek
  • Szymon Majewski  - kumite juniorów - 70 kg
  • Staś Korczakowski - kumite młodzików -40 kg.
Srebro
  • Marysia Szojda - kumite młodziczek -40 kg.
Brąz
  • Zuza Sądej - kumite juniorek młodszych -60 kg
  • Kasia Gabrychowicz - kumite kadetek -50 kg
  • Szymon Majewski - kata juniorów
  • Małgosia Bigosinska - kata dziewcząt 8-9 lat
  • Bartek Prazniewski - kata kadetów

2019.06.15 Szczecin, Kyokushin Challenge

Złoto

  • Klaudia Mikołajczyk -  kumite dziewcząt 10 lat  -35 kg,
  • Marta Majewska w kumite dziewcząt 11 lat -40 kg,
  • Kasia Gabrychowicz w kumite kadetek -40 kg,
  • Bartosz Prażniewski w kumite chłopców 10 lat -35 kg

Srebro

  • Filip Charyton -  kumite chłopców 9 lat -30 kg. 

2019.06.01 Kożuchów, Mistrzostwa Województwa Lubuskiego

złoto
  • Kasia Gabrychowicz  kumite młodziczek
  • Kasia Gabrychowiczi kata młodziczek
  • Klaudia Mikołajczyk  kumite kadetek
  • Szymon Górczyński  kumite kadetów
  • Bartosz Prażniewski kumite
  • Szymon Majewski kumite juniorów
srebro
  • Marta Majewska kata kadetek
  • Marta Majewska kumite kadetek
  • Staś Szojda w kumite młodzików
brąz
  • Bartosz Prażniewski kata kadetów
  • Szymon Majewski kata juniorów

2019.05.11 Wieliczka, Puchar Solny

Złoto

  • Marta Majewska w konkurencji kata kadetek

Srebro

  • Marta Majewska w kumite - 35 kg,
  •  Kasia Gabrychowicz w konkurencji kata młodziczek

Brąz

  • Małgosia Bigosińska kata dziewcząt 8-9 lat zajęła Małgosia Bigosińska

Designed by Maltoron 
Copyright © 2012-2020